Vietnes noteikumi

INTERNETA VIETNES LIETOŠANAS NOTEIKUMI

1. JĒDZIENI

1.1. Šajos noteikumos lietotajiem terminiem ir šāda nozīme:
1.1.1. Konts – Klienta izveidots konts MANSPAKLAJS.LV Tīmekļa vietnē;
1.1.2. Konta apturēšana – darbības, ko MANSPAKLAJS.LV uzsāk patstāvīgi vai saskaņā ar Pārdevēja paziņojumu, kad Klients pārkāpj šos Noteikumus, Privātuma politiku un citus Mājaslapā sniegtos nosacījumus vai noteikumus. Gadījumā, ja Klienta konta lietošana tiek apturēta, Klienta iespēja pieteikties un izmantot Pakalpojumus tiek ierobežota līdz apturēšanas atcelšanai.
1.1.3. Klients vai Jūs – fiziska vai juridiska persona, kas izmanto MANSPAKLAJS.LV Tīmekļa vietni / un/vai Pakalpojumus;
1.1.4. Reģistrēts klients – Klients, kurš ir izveidojis Kontu MANSPAKLAJS.LV Tīmekļa vietnē;
1.1.5. Privātuma politika – politika, kas regulē Jūsu personas datu apstrādi MANSPAKLAJS.LV;
1.1.6. Pakalpojumi – visi pakalpojumi, ko MANSPAKLAJS.LV sniedz Klientam tīmekļa vietnē;
1.1.7. Pārdevējs – Vadero UAB, uzņēmuma kods: 305622728; atrodas pēc adreses: M.K. Čiurlionio iela 111-235, LT-66161 Druskininkai, Lietuva; PVN maksātāja kods: LT100013391410 (turpmāk – MANSPAKLAJS.LV).
1.1.8. Pirkuma līgums – pirkuma un pārdošanas līgums, kas noslēgts starp Klientu un MANSPAKLAJS.LV;
1.1.9. Tīmekļa vietne – Tīmekļa vietne ir pieejama https:// MANSPAKLAJS.LV;
1.1.10. Iepirkumu grozs – preču, ko Reģistrētais klients izvēlas un vēlas iegādāties, saraksts.

2. WWW.MANSPAKLAJS.LV KONTS

2.1. Lai saņemtu un izmantotu noteiktus MANSPAKLAJS.LV pakalpojumus, Jums ir tiesības reģistrēties MANSPAKLAJS.LV tīmekļa vietnē.
2.2. Reģistrācija tīmekļa vietnē ir bezmaksas.
2.3. Lai izveidotu kontu, jums ir jāizmanto sava e-pasta adrese. Izmantojot vienu e-pasta adresi varat izveidot vienu kontu.
2.4. Visai informācijai, ko sniedzat, veidojot MANSPAKLAJS.LV Kontu, kā arī informācijai, kas sniegta, izmantojot Kontu vai jebkurā citā laikā, ir jābūt precīzai un pareizai.
2.5. Reģistrējoties un/vai izmantojot Tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt un garantējat MANSPAKLAJS.LV, ka Jūsu sniegtā informācija un/vai dati un/vai dokumenti ir precīzi, derīgi un tāda paliks līdz brīdim, kad anulēsiet savu MANSPAKLAJS.LV kontu.
2.6. MANSPAKLAJS.LV patur tiesības atteikt Jums iespēju izveidot Kontu pēc saviem ieskatiem, nenorādot Jums šāda atteikuma iemeslu.
2.7. Lietojot vietni, Jums nevajadzētu koplietot un/vai nodot vai citādi atļaut izmantot savu Kontu nevienai trešajai pusei. Visa atbildība par pieteikšanās datu drošību un konfidencialitāti, kā arī par jebkuru darbību veikšanu Kontā gulstas uz Jums.
2.8. Ja pamanāt vai Jums ir aizdomas, ka jūsu pieteikšanās dati, parole vai citi drošības pasākumi ir pazaudēti, nozagti, nelikumīgi atsavināti vai ir izmantoti bez Jūsu zināšanas, iesakām paroli nomainīt. Jums nekavējoties jāinformē MANSPAKLAJS.LV par jebkādiem MANSPAKLAJS.LV konta, paroļu vai citu drošības pasākumu pārkāpumiem, nozaudēšanu vai zādzību. Jebkāda nepamatota kavēšanās ar paziņošanu mums var ietekmēt jūsu Konta drošību, kā arī var pakļaut Jūs būt atbildīgierm par zaudējumiem, kas radušies, izmantojot jūsu kontu.
2.9. Saņemot Jūsu paziņojumu par šo Noteikumu 2.8. punktā norādīto apstākļu esamību, MANSPAKLAJS.LV veiks saprātīgus pasākumus, lai apturētu Jūsu Konta lietošanu un piekļuvi tam. MANSPAKLAJS.LV negarantē, ka jūsu Konta lietošana tiks apturēta nekavējoties, un nav atbildīgs par to, ka Konta lietošana netika nekavējoties apturēta vai prasīja ilgāku laiku, nekā Jūs varētu gaidīt.
2.10. Piekrītot šiem Noteikumiem, Jūs apstiprināt un garantējat, ka visas Jūsu kontā veiktās darbības (tostarp, bet ne tikai, preču iegāde, klikšķi, atbilstošo lauku atzīmēšana, informācijas maiņa, abonementi, pasūtījumu un maksājumu iesniegšana un izpilde, kā arī jebkuru citu darbību izpildi) veicat Jūs.
2.11. Izmantojot Tīmekļa vietni, Jūs apstiprināt, ka ievērosiet visas piemērojamās juridiskās prasības.
2.12. Piekrītot šiem Noteikumiem, Jūs apņematies izmantot Tīmekļa vietni personīgiem mērķiem. Jebkādas komerciālas darbības, tostarp piedāvājumi pirkt, saišu augšupielāde uz citām tīmekļa vietnēm un citas ar komercdarbību saistītas darbības Tīmekļa vietnē un mobilajā aplikācijā ir aizliegtas.
2.13. Jums ir tiesības jebkurā laikā anulēt savu kontu, iesniedzot pieprasījumu MANSPAKLAJS.LV. Saņemot Jūsu pieprasījumu atcelt Kontu, Jūsu iespēja izmantot MANSPAKLAJS.LV kontu tiks uz laiku apturēta.
2.14. Pēc Jūsu Konta darbības pārtraukšanas MANSPAKLAJS.LV uzglabās Jūsu Kontā sniegtos datus 6 mēnešus no Konta darbības pārtraukšanas dienas. Šajā periodā Jums ir tiesības jebkurā laikā, nezaudējot nekādu informāciju, atjaunināt savu Kontu, iesniedzot rakstisku pieprasījumu MANSPAKLAJS.LV mājaslapā un norādītajos kontaktos.
2.15. Ja jūs neatjaunosiet savu kontu norādītajā laika posmā, Jūsu konts tiks dzēsts.
2.16. MANSPAKLAJS.LV ir tiesības jebkurā laikā apturēt Jūsu tiesības lietot Kontu vai neatgriezeniski dzēst to, ja Jūs pārkāpjat šos Noteikumus vai citādi nelikumīgi izmantojat Tīmekļa vietni vai MANSPAKLAJS.LV sniegtos pakalpojumus.
2.17. Ja jūsu Konta lietošana ir apturēta, apturēšanas periodā Jūs nevarēsiet iegādāties MANSPAKLAJS.LV preces vai izmantot citus pakalpojumus.
2.18. Ja esat pārkāpis šos Noteikumus un Jūsu Konta lietošana ir apturēta, informāciju par pārkāpumu un sava Konta statusu varat uzzināt, sazinoties ar MANSPAKLAJS.LV.

3. IEGĀDES PROCESS

3.1. Ikviens Klients var izmantot Tīmekļa vietni neatkarīgi no tā, vai viņam ir reģistrēts Konts. Konta reģistrēšanai izmantoto e-pasta adresi nevar izmantot iepirkšanās veikšanai bez reģistrācijas. Šādā gadījumā Jums tiks lūgts pieteikties savā kontā, ja norādītā e-pasta adrese tiks atpazīta kā reģistrēta vietnē.
3.2. Pirmais pirkuma solis reģistrētiem Klientiem ir pieteikšanās Kontā.
3.3. Kad esat atradis preci, kuru vēlaties iegādāties, nospiediet aktīvo lauku “grozā”. No turienes Jūs tiksiet novirzīts uz lapu, kurā Jums būs jāievada piegādes un norēķinu informācija. Pēc šīs informācijas ievadīšanas izvēlieties galīgā apstiprinājuma pogu, lai pabeigtu pasūtījumu.
3.4. Veicot pasūtījumu, Jūs noslēdzat līgumu ar MANSPAKLAJS.LV.
3.5. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas veiciet apmaksu par pasūtītajām precēm un Jūsu pasūtījums tiks nodots kurjeram.
3.6. Par pasūtījuma statusu informēsim Jūs caur e-pastu un SMS ziņojumu.

4. MANSPAKLAJS.LV TIESĪBAS

4.1. MANSPAKLAJS.LV ir tiesības pēc saviem ieskatiem mainīt, apturēt vai atteikt dažas vai visas vietnes funkcijas, kā arī mainīt elementu izkārtojumu vietnē bez iepriekšēja brīdinājuma par izmaiņām.
4.2. MANSPAKLAJS.LV ir tiesības pēc saviem ieskatiem jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma apturēt vai pārtraukt MANSPAKLAJS.LV vietnes darbību. Šādā gadījumā pārdevējs izpildīs visus pieņemtos un apstiprinātos pasūtījumus, un vairs nebūs iespējams iesniegt jaunus pasūtījumus caur MANSPAKLAJS.LV e-komercijas vietni.
4.3. Pakalpojuma sniegšanas nosacījumu izmaiņu gadījumā (piemēram, izmaiņas tirgus apstākļos, tiesību aktos u.c.), MANSPAKLAJS.LV ir tiesības mainīt pakalpojuma sniegšanas apjomu un/vai veidu, kā arī apturēt un/vai pārtraukt to sniegšanu. Ja Klients nepiekrīt šādām izmaiņām, Klientam jāpārtrauc MANSPAKLAJS.LV pakalpojumu izmantošana.
4.4. Ja Klients mēģina kaitēt MANSPAKLAJS.LV darba stabilitātei un drošībai vai nepilda savas saistības, MANSPAKLAJS.LV ir tiesības pēc saviem ieskatiem nekavējoties apturēt vai atcelt Klienta piekļuvi MANSPAKLAJS.LV vietnei vai anulēt Klienta kontu. bez iepriekšēja brīdinājuma.

5. TREŠO PUŠU TĪMEKĻA VIETNES

5.1. Tīmekļa vietne var saturēt norādes uz trešo personu nosaukumiem, zīmoliem, precēm vai pakalpojumiem, kā arī aktīvas saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm vai informāciju. Šādu saišu vai informācijas sniegšana MANSPAKLAJS.LV nenozīmē MANSPAKLAJS.LV apstiprinājumu, sponsorēšanu vai ieteikumu izmantot šādu trešo personu pakalpojumus vai informāciju.
5.2. MANSPAKLAJS.LV nav atbildīgs par saistīto trešo pušu tīmekļa vietņu saturu vai saitēm, kas atrodas šajās tīmekļa vietnēs, tostarp mediju vai mobilo aplikāciju platformās, ar kurām MANSPAKLAJS.LV sadarbojas vai citādi mijiedarbojas. MANSPAKLAJS.LV nav atbildīgs par šādu tīmekļa vietņu vai platformu operatoru darbībām vai bezdarbību. Trešo pušu tīmekļa vietņu vai platformu izmantošana ir jūsu atbildība, tādēļ pirms šādu tīmekļa vietņu pakalpojumu izmantošanas iesakām iepazīties ar tiem piemērojamajiem noteikumiem un nosacījumiem (tostarp privātuma politiku).

6. KONFIDENCIALITĀTE

6.1.Pakalpojumu sniegšanas laikā MANSPAKLAJS.LV apstrādā Jūsu personisko, konfidenciālo un/vai īpašuma informāciju, tostarp, bet ne tikai, Jūsu personas datus un/vai jebkuru citu Jūsu sniegto informāciju un dokumentus, kā arī informāciju, kas saistīta ar Jums un MANSPAKLAJS.LV attiecības. Mēs apņemamies saglabāt jūsu sniegto informāciju konfidenciālu un izmantot to tikai tādiem mērķiem, kas saistīti ar pakalpojumu sniegšanu Jums. Jūsu sniegtā informācija netiks izmantota citiem mērķiem vai izpausta trešajām personām, kas nav saistītas ar pakalpojumu sniegšanu Jums.
6.2. Konfidencialitātes pienākums ir spēkā visos gadījumos, izņemot tos gadījumus, ja ir panākta cita vienošanās vai kad MANSPAKLAJS.LV ir pienākums izpaust informāciju saskaņā ar tiesību aktu prasībām un to pieprasa pilnvarotās valsts institūcijas vai ja šāda informācija jau ir publiska.

7. GARANTIJU IEROBEŽOŠANA

7.1. MANSPAKLAJS.LV nesniedz nekādas garantijas par rezultātiem, kas iegūti, izmantojot vietni MANSPAKLAJS.LV, sistēmu MANSPAKLAJS.LV, pakalpojumus, informāciju vai saturu. Klients ir atbildīgs par vietnes lietošanu.
7.2. MANSPAKLAJS.LV nesniedz nekādas garantijas par vietnes funkcionalitāti, informāciju vai saturu, un Tīmekļa vietne ir jāizmanto tāda, kāda tā ir pakalpojuma sniegšanas brīdī.

8. ATBILDĪBAS IEROBEŽOJUMI

8.1.Gadījumā, ja MANSPAKLAJS.LV tiek saukta pie atbildības par attiecīgajiem pārkāpumiem saskaņā ar spēkā esošajām likumdošanas prasībām, MANSPAKLAJS.LV atbildība ir ierobežota līdz radušos tiešo zaudējumu apmēram. Ciktāl to pieļauj tiesību akti, MANSPAKLAJS.LV, tā saistītie uzņēmumi, tā licences devēji, piegādātāji vai jebkuras trešās personas, kas norādītas Vietnē, nav atbildīgas par nejaušiem, izrietošiem, soda vai citiem zaudējumiem, negūto peļņu vai zaudējumiem, kas radušies zaudējumu dēļ. dati vai uzņēmējdarbības pārtraukšana vietnes, MANSPAKLAJS.LV sistēmu, informācijas, pakalpojumu vai satura izmantošanas vai neizmantošanas dēļ saskaņā ar garantiju, līgumu, deliktu vai jebkuru citu juridisku formu, neatkarīgi no tā, vai MANSPAKLAJS.LV ir informēts par notikumu. par šādiem bojājumiem. Ciktāl tas nav pretrunā ar juridiskajām prasībām, šajos noteikumos paredzētie tiesiskās aizsardzības līdzekļi ir ekskluzīvi un piemērojami šajos noteikumos skaidri norādītajā apjomā.

9. INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

9.1. Vietnes saturs, t.i. teksts, grafikas, attēli, preču zīmes, pakalpojumu zīmes, logotipi un citi materiāli ir aizsargāti ar autortiesībām un citiem Lietuvas Republikas un Eiropas Savienības tiesību aktiem, un tie pieder MANSPAKLAJS.LV. Šāda satura neatļauta izmantošana var pārkāpt autoru, preču zīmju īpašnieku tiesības un citas likumīgas tiesības. Izmantojot vietni, jums nav tiesību jebkādā veidā pārdot, modificēt, reproducēt, demonstrēt, publiski izpildīt, izplatīt, radīt atvasinātus darbus vai kā citādi izmantot vietnes saturu jebkādiem publiskiem vai komerciāliem nolūkiem. Vietnes satura izmantošana jebkurā citā tīmekļa vietnē vai tīkla datorvidē jebkādiem nolūkiem ir aizliegta.

9.2.Piekrītot šiem Noteikumiem, Jūs apstiprināt, ka apzināties, ka MANSPAKLAJS.LV ir ekskluzīvas tiesības uz MANSPAKLAJS.LV preču zīmēm. Jums nav tiesību izmantot MANSPAKLAJS.LV preču zīmi jebkuram produktam, pakalpojumam, domēnam vai uzņēmuma nosaukuma daļai, kā arī veikt jebkādas darbības, kas ir pretrunā ar MANSPAKLAJS.LV ekskluzīvajām tiesībām, izņemot gadījumus, kad šādas tiesības Jums ir piešķīris MANSPAKLAJS.LV un tikai tādā apmērā, kas norādīts MANSPAKLAJS.LV iepriekšējā piekrišanā. Šie noteikumi nepiešķir Jums nekādas citas tiesības, izņemot tiktāl, cik tas ir nepieciešams MANSPAKLAJS.LV Konta izveidošanai un vietnes lietošanai. Ar šiem noteikumiem Jūs apņematies neveikt nekādas darbības, kas dzēstu vai iznīcinātu MANSPAKLAJS.LV ziņojumus, kas ir publiski publicēti interneta Tīmekļa vietnē, tostarp, bet ne tikai, ziņas par intelektuālā īpašuma tiesībām.

10. CITI

10.1. Uz šiem Lietošanas noteikumiem, privātuma politiku, pirkuma un pārdošanas līgumu, kā arī citiem dokumentiem (ja tādi ir) attiecas Lietuvas Republikas tiesību akti. Jebkādas domstarpības, kas izriet no šiem Noteikumiem, privātuma politikas, pirkuma un pārdošanas līguma un citiem piemērojamiem dokumentiem, tiks risinātas pirkšanas-pārdošanas līgumā noteiktajā kārtībā
10.2. Derīgums. Šie noteikumi attiecas uz Jums, kad izmantojat vietni. Uz Jums attieksies tā Noteikumu versija, kas ir spēkā pakalpojumu sniegšanas laikā.
10.3. Izmaiņas. Šie noteikumi un citi nosacījumi var tikt mainīti. Informācija par izmaiņām tiek publiski publicēta MANSPAKLAJS.LV vietnē. Gadījumā, ja jūs nepiekrītat izmaiņām, jums ir tiesības lauzt līgumu ar MANSPAKLAJS.LV.
10.4. Nederīgums. Ja kādu šo Lietošanas noteikumu nosacījumu kāda tiesa vai juridiska iestāde atzīst par spēkā neesošu, neizpildāmu vai nelikumīgu, pārējie noteikumi paliek spēkā. Noteikums, kas pasludināts par spēkā neesošu, ir jāgroza, lai nodrošinātu, ka tas ir derīgs, izpildāms un likumīgs.
10.5. Izpilde. Šie noteikumi ir jāievēro Jums un MANSPAKLAJS.LV. Nevienai citai pusei šie noteikumi nav saistoši.