Filter

Šodien mēs varam iegādāties ļoti dažādas mēbeles un aksesuārus mājai. Viens no populārākajiem elementiem, kas jau sen nav zaudējis savas pozīcijas, ir paklājs. Šī detaļa spēj darīt brīnumus, un neviens nenoliegs, ka paklājs piešķir telpai maigumu un mājīgumu, turklāt pilda arī praktisku funkciju. Tāpēc paklāji gandrīz vienmēr ir atrodami bērnu istabās. Izvēlieties paklāju zēna vai meitenes istabai mūsu plašajā klāstā. Meiteņu telpas parasti asociējas ar princesēm un rozā krāsu, taču mūsu paklāju dažādība ļauj likt lietā savu radošumu un izveidot stilīgu, pasakainu, ļoti skaistu un mājīgu oāzi meiteņu istabā.

Vai vēlaties iegādāties paklāju savas mazās dāmas istabai, taču ir grūti izvēlēties, jo ir tik daudz, no kā izvēlēties? Mēs iesakām izvērtēt vairākus svarīgus aspektus. Pirmkārt, forma un izmērs. Ja vēlaties paklāju visai telpai, izvēlieties lielu taisnstūrveida. Pie gultas ļoti mājīgs izskatās apaļš paklājs. Tas būs lieliski piemērots arī rakstāmgaldam vai spēļu stūrim.

Dabiskā vai sintētiskā šķiedra? Lai gan daudzi novērtē vilnas un kokvilnas paklājus, bērnu istabās ļoti pieprasīti ir kvalitatīvi polipropilēna paklāji, kas ir īpaši viegli kopjami.

Krāsas un attēli - tas neapšaubāmi ieņem ļoti svarīgu vietu meitenes istabā. Lai gan ir piemēroti gan pasteļtoņi, gan bagātīgi toņi, saskaņojiet paklāja krāsu gammu ar telpas krāsu.

Izvēlieties apaļu vai taisnstūrveida paklāju.

  • Jums būs iespēja izvēlēties no plašā krāsu klāsta – pelēki, krēmkrāsas, sarkani, rozā, violeti, zaļi, smilšaini un citu krāsu paklāji gaida.
  • Polipropilēna un poliamīda paklāji ir sintētiskās šķiedras, taču ļoti kvalitatīvi, izturīgi, izturīgi un ārkārtīgi viegli tīrāmi.
  • Milzīgs paklāju klāsts ar attēliem ļaus katrai mazajai dāmai atrast sev tīkamāko attēlu. Varbūt tas būs kaķēns, lācis, zaķis, putni vai kāds cits dzīvnieks? Vai varbūt jums patiks paklājs, kas apdrukāts ar sirsniņām, zvaigznēm, mākoņiem utt.?
  • Ļoti plaša izmēru izvēle

Ja meklē skaistu, mīkstu un tajā pašā laikā izturīgu paklāju meitas istabai, tad mūsu interneta veikala sortimentā noteikti atradīsi tādu, kas iekaros tavu sirdi. Iepirkties šeit tiešsaistē ir ļoti ērti, vienkārši un droši. Varat filtrēt visu preču sortimentu, padarīt meklēšanu mērķtiecīgu un ātru. Precēm ir pievienota precīza informācija, tostarp, ja ir akcija un iespēja maksāt mazāk. Pēc paklāja iegādes jums nebūs jāuztraucas par tā piegādi – piegādājam visā Latvijā bezmaksas.