Filter

Ērtākā mēbele Jūsu mājoklim - bez konkurentiem - SĒŽAMMAISS! Šīs daudzpusīgās un stilīgās mīkstās mēbeles ir piemērotas ne tikai ērtai sēdēšanai, bet arī gulēšanai, lasot grāmatu vai skatoties iecienītākās TV pārraides. Dažādu formu, izmēru un krāsu izvēle interneta veikalā MansPaklajs.lv ļaus izvēlēties perfektu kompanjonu ērtai atpūtai.

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties sēžammaisu:

 • Sēžāmmaisa tilpums
 • Ārējā pārvalka materiāls un krāsa
 • Forma

Mūsu sortimentā atradīsiet dažāda tilpuma (izmēra) sēžammaisus - no 170 litriem līdz 380 litriem. Tilpums norāda, cik litru EPS granulu ir iebērtas sēžammaisa iekšējā maisā. Mazāki sēžammaisi ir piemērotāki bērniem un īsākiem cilvēkiem un lielākajos sēžammaisos var aizmigt pat basketbolisti!

Sēžammaisu ārējie pārvalki ir izgatavoti no dažādiem audumiem atkarībā no vietas, kur tie tiks izmantoti:

 • Poliesters, PVC – tie ir audumi, kas radīti, lai izturētu daudzus izaicinājumus, tie ir piemēroti laukam – nebaidās no lietus vai saules gaismas.
 • Poliesters un kokvilna - tiem, kam patīk dabīgu šķiedru audumi, kas ir viegli kopjami, piemēroti lietošanai tikai iekštelpās.
 • Kokvilna ir dabīgas šķiedras audums, stiprs, grūtāk tīrāms, bet kā jau visus pārvalkus, to var mazgāt veļasmašīnā.
 • Poliesters (velvets) - sintētisks audums, stilīgs izskats, nedaudz spīdīgs. Tiek izmantots tikai iekštelpās.

Sēžammaisu formas var būt ļoti dažādas – no ārkārtīgi ērtiem apgulties vai apsēsties, līdzīgi kā atzveltnes krēsliem. Īsi par katru formu:

 • Grīdas spilveni "Square" un "Cordoba" - sēžammaisi ar lielāko tilpumu (270-380l), kas nodrošinās maksimālu komfortu gan guļus, gan sēdus stāvoklī. Pateicoties tā daudzpusībai, to var izmantot kā gultu, atzveltnes krēslu vai krēslu. Kvalitatīvas EPS granulas pielāgojas ķermeņa virsmai, ir mobilas un veido vēlamo formu. Šie lielie sēžammaisi ir piemēroti gariem cilvēkiem.
 • "Cozy" ir vidēja izmēra (230l) bumbierveida sēžammaiss. Parasti tos piedāvājam bērnudārziem vai skolām, jo ​​forma ir tuvu sēdēšanai atzveltnes krēslā, ir ērti lasīt grāmatu, skatīties iecienītākās TV pārraides vai spēlēt datorspēles. "Cozy" ir izgatavots ar rokturi sēžammaisa augšpusē, tāpēc vajadzības gadījumā to ir ērti pārvietot uz citu vietu. Sānos ir arī uzšūtas kabatas, kurās ērti novietot TV vai spēļu konsoles vai citus sīkumus.
 • "Bebi" grīdas spilvens mazajiem - mazākais izmērs (70l), piemērots no dzimšanas. Uz šī spilvena ir ērti noguldīt mazuli, kurš vēl nesēž, un spēlēties ar to, nomainīt autiņbiksītes un, kad bērns paaugsies - izmantot kā sēžammaisu, barošanas krēsliņu vai grīdas spilvenu.
 • "Drop" ir lāses formas sēžammaiss (220l), diezgan augsts un stāvs, tāpēc visērtāk to izmantot kā krēslu vai atzveltnes krēslu. Ārējais pārvalks ir izgatavots no mikrovelūra (poliestera), kas ir ļoti līdzīgs zamšādai, tāpēc viesistabā izskatīsies ļoti stilīgi.
 • "Scoop" - tiem, kas vēlas mīksti iekrist un silti pavadīt visu vakaru. Pateicoties savam izmēram (170l), šis pupiņu maiss ir ideāla izvēle bērniem un pusaudžiem, ar rokturi augšpusē, lai to ērti varētu pārvietot uz citu vietu istabā.
 • "Home Linen" - lāses formas sēžammaisi divos izmēros (200l un 300l), gan lieliem, gan maziem. Šo sēžammaisu forma ir visērtākā sēdēšanai, sajūta ir kā atpūtas krēslā, granulas pielāgosies katram ķermeņa izliekumam.
 • "Triangle" ir vidēja izmēra (220l) sēžammaiss ar unikālu trīsstūra formu un atzveltni, lai ērti atbalstītu muguru. Maksimāls komforts ne tikai sēžot, bet arī pusguļus, un modernais izskats viegli iederēsies jaunieša istabas vai biroja telpā.

Svarīgi pieminēt, ka visi sēžammaisi ir šūti, paslēpjot rāvējslēdzējus un nostiprinot tos ar "velcro" lenti, tādējādi varat būt droši, ka bērni tos neatvērs. Pārvalki sēžammaisiem un pufiem ir mazgājami, tāpēc nav jābaidās no gaišākām krāsām (balta, krēmkrāsa, bēša u.c.). Svaigus traipus var viegli notīrīt ar mitru drānu, bet vecos var mazgāt veļas mašīnā. Vietnē MansPaklajs.lv atradīsi plašu krāsu izvēli, tāpēc neapšaubāmi atradīsi piemērotāko toni savam mājas interjeram.

Ir vērts iegādāties internetā – varat būt drošs, ka preces iegādāsieties lētāk, turklāt pasūtījums pie Jums nonāks tieši no piegādātāja noliktavas. MansPaklajs.lv mājaslapā pastāvīgi tiek piemērotas dažādas akcijas, tāpēc Jūs varēsiet iegādāties vēlamo preci par labāko cenu. Piegāde ir bezmaksas, visā Latvijā.