Filter

Paklājs mājās– tā ir omulīga, stilīga detaļa, kas plašās krāsu un rakstu daudzveidības dēļ sniedz bezgalīgas iespējas gan pieticīgu, gan ārkārtīgi izsmalcinātu vīziju īstenošanai.

Apaļas formas paklāji ir piemēroti jebkurai mājas telpai, svarīgi tikai izvēlēties pareizo izmēru. Nelielai telpai nav nepieciešams ļoti liels paklājs, jo tas vizuāli vēl vairāk saspiedīs telpu. Šādas formas paklāji, iespējams, ir vispiemērotākie viesistabā zem kafijas galdiņa, ēdamistabā zem pusdienu galda un krēsliem, savukārt mazie apaļie paklāji rada mājīgumu guļamistabā abās gultas pusēs. Arī priekšnamam var piemeklēt piemērotu apaļo paklāju ar vajadzīgo izmēru, savukārt bērnu istabai derēs mīksts garu plūksnu paklājs.

Mūsu sortimentā iekļauti tikai labi novērtētu ražotāju produkti, tāpēc apaļo paklāju kategorijā izvēlieties tādus zīmolus kā Hanse Home, MK Selected un citus.

  • Šajā preču kategorijā piedāvājam paklajus ar īsām un garām plūksnām.
    Mūsu interneta veikalā pārdošanā ir daudz dažādu apaļo paklāju, kas iedalās pēc stila.Vintage paklāji ir ideāli piemēroti romantiskām mājām, ģeometriski raksti modernām mājām, bet minimālisma paklāji skandināvu stila mājām.
  • Vienkrasaini un rakstaini apaļie paklāji mājām.
  • Iespējams, ka visiespaidīgākā šajā preču kategorijā ir krāsu palete - var izvēlēties ne tikai klasisku, universālu krāsu paklājus, bet arī košus, rotaļīgus, kas valdzina ar savu krāsu gammu. Pelēks, sarkans, dzeltens, rozā, violets, zaļš, zils vai citas krāsas sapņu paklājs gaida Jūsu simpātiju.
  • Polipropilēns paklājiem garantē augstu izturību. No šī materiāla izgatavotie apaļie paklāji pārsteigs ar savu ilgmūžību.
  • Piedāvājam dažāda izmēra paklājus. Pieejamais diametrs: 133, 140, 200 cm vai cits.
  • Visi mūsu pārdotie paklāji atbilst augstām kvalitātes prasībām.

Domājat, kur iegādāties apaļu, skaistu, stilīgu un izturīgu paklāju par izdevīgu cenu? Tas ir ļoti labs lēmums izvēlēties mūsu interneta veikalu. Šeit var atrast visdažādākos paklājus, aprakstus par tiem, izmēru izvēli, iespēju maksāt lētāk, kad tiek piemērota atlaide un ietaupīt naudu, bet nezaudējot paklāja kvalitāti. Un vēl labāk, jums nebūs jāuztraucas par piegādi. Pēc pirkumu veikšanas mūsu interneta veikalā var izmantot arī piegādes pakalpojumus. Tāpēc šeit ir ļoti ērti un droši iepirkties, un tajā pašā laikā tiek nodrošināta vienmērīga pirkumu piegāde visā Latvijā.