Filter

Paklājs ir tāda interjera detaļa, kas kļūst par ārkārtīgi svarīgu instrumentu telpas interjera veidošanā un komforta nodrošināšanā mājas iedzīvotājiem un mājīgumam. Šie aksesuāri gandrīz vienmēr tiek novietoti bērnu istabā, jo šeit tie veic ne tikai estētiskas, bet arī praktiskas funkcijas, t.i. paklāji piešķir bērna istabai papildus mājīgumu, komfortu, ļauj izveidot sev vēlamo stilu, kā arī pasargā grīdas segumu no skrāpējumiem. Un vai zināji, ka paklājs var kļūt par foršu bērnu spēļu elementu? Ja jūs interesē, apskatiet mūsu spēļu paklājiņu klāstu.

Kā jau liecina nosaukums, šie paklāji ir paredzēti rotaļu laukumam un kļūst par spēļu sastāvdaļu. Ir paklāju raksti, kas imitē futbola laukumus, pilsētas ielas, domino kauliņus, labirintus utt. Šāda veida paklāji kļūst par pamatu bērnu spēlēm. Spēļu paklājs sniegs bērnam vairāk radošuma, iztēles, dažādos spēles.

Tāpat kā izvēloties un plānojot iegādāties jebkuru citu paklāju, vispirms izvērtējiet, no kā tas ir izgatavots. Ja bērnam ir alerģija, noteikti dod priekšroku dabīgās šķiedras paklājiem, savukārt, ja vēlies viegli tīrāmu un kopjamu paklāju, lielisks variants būs polipropilēna paklājs.

Ja paklājs paredzēts tikai nelielai rotaļu zonai, derēs arī mazāks, apaļš. Ja vēlaties, lai paklājs nosegtu vairāk telpas grīdas, izvēlieties lielu taisnstūrveida paklāju. Izmēru izvēli nosaka arī telpas iekārtojums, cik brīvas grīdas platības ir pieejamas bērna spēlēm.

Paklāju krāsu izvēle parasti ir ļoti liela. Krāsu gammu der apvienot ar telpas sienām, aizkariem, mēbelēm un radīt vienotu, harmonisku koncepciju.

Mums ir vairāki varianti apaļiem rotaļu paklājiņiem ar burtu apdrukām un daudzi taisnstūrveida spēļu paklāji ar dažādu dizainu.

  • Kādas krāsas paklājs jums ir aktuāls: krēmkrāsas, pelēks, rozā, zils, zaļš vai kaut kas cits?
  • Polipropilēna un poliamīda paklāji spēlēm. Šīs sintētiskās šķiedras ir augstas kvalitātes un ir iecienītas to ārkārtējās izturības, nodilumizturības un ļoti vieglās tīrīšanas dēļ, kas ir ļoti svarīgi, ņemot vērā, ka paklāju izmantos bērni.
  • Mūsu interneta veikala sortimentā Jūsu simpātijas gaida spēļu paklāji ar pilsētām un ielām, futbola laukumi, ābeces, un citi.
  • Ļoti plaša izmēru izvēle: 100x140, 160x220, 80x150, 120x170, 200x290 cm utt.

Mūsu spēļu paklāju klāsts ir lielisks, cenas pievilcīgas, pirkšanas process ļoti ērts, tāpēc iepirkties šeit ir prieks. Sortimentā visi paklāji, kas paredzēti bērnu istabām, tajā skaitā spēlēm, ir kvalitatīvi, izturīgi un ir ļoti viegli kopjami. Vēl vairāk, mēs piedāvājam ikvienam no jums lielisku cenas un kvalitātes attiecību un iespēju ietaupīt un maksāt lētāk, kad paklājiem ir piemērota akcija.

Izvēlieties paklāju bērna istabai atbilstoši savām un bērna vajadzībām un dodiet bērnam vairāk iespēju rotaļāties. Un mēs nodrošināsim, ka jums nav jāuztraucas par pirkuma saņemšanu - mēs piegādājam visā Latvijā bezmaksas.