Piegāde un atgriešana

PREČU PIEGĀDE

Bezmaksas piegāde visā Latvijā 7-14 dienu laikā.*

Pēc pasūtījuma apmaksas Jūsu preces piegādāsim bez maksas 7-14 dienu laikā visā Latvijā.
*Piegādes laiks var nedaudz atšķirties atkarībā no iegādātā zīmola. Ja esat pasūtījuši vairākas preces, tās var tikt piegādātas dažādos laikos, jo tās tiks transportētas no dažādām noliktavām. Par to nav jāmaksā papildus piegādes maksa.
*Tā kā preces tiek piegādātas no ārzemju noliktavām, no brīža, kad saņemat sūtījuma izsekošanas numuru no MansPaklājs.lv, par preču transportēšanu ir atbildīgas piegādes kompānijas, tāpēc par visiem jautājumiem saistībā ar sūtījumu lūdzam sazināties ar konkrēto piegādes kompāniju.

Piegādes veidi Latvijā:

Visas mūsu preces tiek piegādātas ar kurjeru. Par citu piegādes veidu var jautāt atsevišķi pa e-pastu.

Piegādes metodes uz ārzemēm:

Par preču piegādi uz ārzemēm lūgums interesēties individuāli pa e-pastu.

PREČU ATGRIEŠANA UN APMAIŅA

Mūsu galvenais mērķis ir plašs sortiments un kvalitatīva klientu apkalpošana. Mums ir ļoti svarīgi, lai klients paliktu apmierināts gan ar pakalpojumu, gan preču kvalitāti. Tomēr, ja šoreiz prece neatbilda jūsu cerībām, protams, vienmēr varat to atgriezt.

Pircēja pienākumi

 1. Ja Pircējs saņēmis nekvalitatīvu preci (turpmāk – brāķis), viņam nekavējoties jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu info@manspaklajs.lv. Pievienojiet fotogrāfijas un defekta aprakstu, kas tiks izmantots turpmākai naudas atmaksas vai produkta nomaiņas izvērtēšanai. Par bojātas preces atgriešanu nav jāmaksā.
 2. Pircējam ir tiesības atgriezt vai apmainīt iegādāto preci 14 dienu laikā no saņemšanas dienas. Pircējs ir atbildīgs par atgriezto preču iesaiņošanu un nosūtīšanu ar izvēlētā kurjerpasta palīdzību, apmaksājot piegādes izdevumus.

Piezīme: mazākus sūtījumus var sūtīt ar pakomāta palīdzību, lielākus sūtījumus var nosūtīt ar jebkuru izvēlēto piegādes kompāniju, kurjeriem uz Lietuvas pasta nodaļu Druskininkos. Saņēmēja rekvizīti: UAB “Vadero”, M.K. Čiurlionio iela 111-235, LT-66161 Druskininkai, Lietuva

Mēs arī varam Jums palīdzēt atgriezt paklāju.

Lai pasūtītu preces atgriešanas pakalpojumu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@manspaklajs.lv un mēs vienosimies, noorganizēsim kurjera ierašanos. Šī pakalpojuma cena ir atkarīga no preces izmēra un kurjera noteiktajām cenām, kas var svārstīties no 7 – 15 EUR, kas tiks ieturēta no Jums atgriežamās summas.

Lai atgrieztu preces, lūdzu, norādiet šo informāciju pa e-pastu:

 • Diena un laiks, kad Jums ir ērtāk sūtījumu nodot. Paņemšanas laiku var izvēlēties no 08:00 līdz 18:00. darba dienās.
 • Precīza saņemšanas adrese un tālruņa numurs,pa kuru kurjers var ar Jums sazināties.

Piezīme: ja maksājāt ar bankas karti, pārskaitījums var ilgt līdz 10 dienām. Tāpat, ja maksājāt, kad kurjers paņēma preci vai vēlaties ātrāk saņemt naudas atmaksu, lūdzu, norādiet rekvizītus bankas pārskaitījumam.

Atgrieztajai precei jābūt pareizi iepakotai*:

 • Visas oriģinālās etiķetes ir jāsaglabā un jāpievieno atgrieztajai precei.
 • Produkts jāiesaiņo iepakojuma plēvē vairākās kārtās, neatstājot atvērtas vietas, lai transportēšanas laikā tas netiktu bojāts.
 • Produkta galiem jābūt nostiprinātiem ar iepakošanas līmlenti.

*Ja atgrieztā prece nav atbilstoši iesaiņota, pārdevējam ir tiesības no atgriežamās summas ieturēt sev nepieciešamo maksu par preces bojājumu vai tīrīšanas pakalpojumiem.

Pārdevēja pienākumi

 1. Ja atgrieztā prece nav atbilstoši iepakota, pārdevējam ir tiesības to nepieņemt vai no pircējam atgriežamās summas ieturēt maksu par preces uzkopšanas pakalpojumiem vai citiem zaudējumiem, kas radušies preces bojājuma dēļ, kas radušies nepareiza preces iepakojuma rezultātā.
 2. Prece netiks pieņemta, ja tā ir bijusi lietota un ir zaudējusi sākotnējo izskatu (preces izsaiņošana un iepakojuma bojājumi, pārbaudot saņemto preci, netiek uzskatīti par izskata maiņu vai bojājumiem).
 3. Ja pircējs kļūdas pēc saņem citu vai bojātu preci, pārdevējs apņemas atgriezt preci par saviem līdzekļiem un aizstāt to ar citu vai atgriezt pircējam samaksāto naudu.
 4. Pārdevējs neatbild par to, ka preces krāsa vai izmēri neatbilst reālajam preces attēlam Pircēja datora monitora vai telefona ekrāna īpašību dēļ.
 5. Pārdevējs apņemas pieņemt lēmumu par preces atgriešanu un/vai apmaiņu 7 dienu laikā no atgriežamās preces saņemšanas dienas un informēt Pircēju pa norādīto e-pastu.
 6. Nauda tiek atgriezta pircējam tajā pašā vai nākamajā darba dienā pēc pārdevēja lēmuma pieņemšanas.
 7. Nauda tiek atgriezta Klientam uz to pašu bankas kontu, no kura tika veikta apmaksa par iegādātajām precēm.
 8. Pārdevējs, saņemot pircēja sūdzību par preces defektu, apņemas sniegt atbildi uz norādīto e-pastu 10 dienu laikā no tās saņemšanas. Šo termiņu var pagarināt līdz tiek saņemta atbilde no preces ražotāja.
 9. Pārdevējs patur tiesības neatgriezt naudu un/vai nemainīt preci, ja tiek konstatēts defekts, kas varēja rasties pircēja vainas dēļ.

Pārdevēja rekvizīti preču atgriešanai

MansPaklajs.lv
UAB “Vadero”
M.K. Čiurlionio g. 111-235
LT-66161 Druskininkai, Lietuva