Filter

Pufi ir stilīgs akcents mūsdienu mājas interjerā ar daudziem pielietojumiem. Tas ir ne tikai kāju balsts, bet arī papildu sēdeklis vai neliels galdiņš. Atkarībā no auduma veida pufus var izmantot gan iekštelpās, gan ārā.

Izvēloties pufu savai mājai, jāņem vērā telpa un tas, kurš to izmantos visvairāk. Mūsu veikalā jūs atradīsiet pufus divās formās - cilindriskā un kubiskā.

Cilindra formas pufi ir zemāki, īpaši piemēroti lietošanai kā papildu kāju balsts un ir ļoti populāri bērnu sēdēšanai. Parasti šos pufus piedāvājam bērnudārziem, skolām, bērnu istabām vai pat kā priekšnama mēbeles, uz kurām bērniem būtu ērti uzvilkt apavus.

Savukārt kubveida pufus var izmantot kā krēslu vai nelielu galdiņu. Tie ir augstāki, piemēroti, lai ērti sēdētu pat pieaugušais, un, ja virsū uzlikta koka vai metāla paplāte, tie var darboties kā viesistabas vai guļamistabas galdiņš.

Pufu mērķis ir atkarīgs arī no ārējā apvalka auduma veida:

  • Poliesters un PVC, polipropilēns (Cube, Stay un Northrugs pufi) ir audumi, kas izstrādāti, lai izturētu daudzus izaicinājumus pat āra apstākļos: tie nebaidās no lietus vai saules gaismas.
  • Poliesters un kokvilna (Pufs "Home Linen") - dabīgu šķiedru audumu cienītājiem, piemērots lietošanai tikai iekštelpās, bet ļoti izturīgs audums.
  • Poliesters/samts (pufi Cord Indoor) - sintētisks audums, stilīgs izskats, nedaudz spīdīgs. Tikai lietošanai iekštelpās.

Svarīgi pieminēt, ka visi sēžammaisu vai pufu pārvalki ir mazgājami, tāpēc nav jābaidās no gaišākām krāsām (balta, krēmīga, smilšaina u.c.). Svaigus traipus var viegli notīrīt ar mitru drānu, bet vecos var mazgāt veļas mašīnā. Vietnē MansPaklajs.lv atradīsi plašu krāsu izvēli, tāpēc neapšaubāmi atradīsi piemērotāko toni savam mājas interjeram.

Ir vērts iegādāties internetā – varat būt drošs, ka preces iegādāsieties lētāk, turklāt pasūtījums pie Jums nonāks tieši no piegādātāja noliktavas. MansPaklajs.lv mājaslapā pastāvīgi tiek piemērotas dažādas akcijas, tāpēc Jūs varēsiet iegādāties vēlamo preci par labāko cenu. Piegāde ir bezmaksas, piegādājam visā Latvijā.