Filter

Dažreiz jūs varat apmaldīties sortimenta plašumos. Piemēram, meklējot savam mājoklim jaunu bērnu paklāju, redzam daudz unikālu interjera detaļu, bet vēlamies izvēlēties labāko produktu, kas ir gan stilīgs, gan mājīgs. It īpaši, ja runa ir par lietām mūsu mīļajiem bērniem. Šajā gadījumā patiešām ir svarīgi apsvērt sīkāku informāciju, pirms steidzaties iegādāties paklāju.

Apaļie bērnu paklāji ir mūsu veikalā piedāvātā kategorija, kas pārsteigs ikvienu vecāku, kurš vēlas kvalitāti, kā arī mazo, kurš novērtē mājīgumu. Izvēloties šāda veida paklāju, ir ļoti svarīgi ņemt vērā vairākus aspektus.

Pirmais ir stils. Mēs zinām, ka bērnu istabā krāsu netrūkst, tāpēc vai to vajag vairāk, vai labāk izvēlēties neitrālāku krāsu paklāju, izlemt varat tikai jūs, domājot par sava bērna personību. Lielākajai daļai mazuļu apaļie bērnu paklāji ar dažādiem attēliem pārvēršas par rotaļu laukumu, tāpēc nebaidieties pajautāt bērnam, kurš augu vai dzīvnieku motīvs viņam patīk visvairāk.

Materiāls ir otrs kritērijs, ko ņem vērā lielākā daļa vecāku, kuri vēlas iegādāties bērnam jaunu paklāju. Ja vēlaties dabīgas šķiedras, ieteicams meklēt vilnas paklājus. Neaizmirstiet, ka, lai arī ne tik videi draudzīgi, polipropilēna paklāji ir ideāla izvēle vecākiem, kuri vēlas uzturēt māju tīru.

Izvēloties apaļu bērnu paklāju, ir svarīgi ņemt vērā vairākas produkta īpašības.

  • Kāda izmēra paklājs būs vispiemērotākais jūsu istabai? Manspaklajs.lv interneta veikals piedāvā paklājus ar diametru no 100 līdz 160 cm.
  • Materiālu ziņā dominē poliamīds un polipropilēns, kam raksturīgs kārtīgums un izturība.
  • Neatkarīgi no tā, vai meklējat mājīgumu guļamistabā vai bērnu istabā, kvalitatīvi beļģu paklāji nodrošinās komfortu jums un jūsu bērniem.

Interesanti, kur par lētāku cenu iegādāties lieliskas kvalitātes apaļos bērnu paklājus? Izvēlies ērtāko veidu – izvēlies sev tīkamāko variantu mūsu interneta veikalā, pasūti un atpūties! Jums nebūs ilgi jāgaida – preces, kurām bieži tiek piemērotas akcijas, ātri piegādājam visā Latvijā bezmaksas.