Filter

Bērnu paklāji izceļas savā daudzveidībā ar krāsām, šarmu un bieži vien jautrību. Bērnistabā tiem ir praktiskāka funkcija: sniedz komfortu, ejot basām kājām, mīkstie paklāji ir ļoti omulīgi rotaļām uz grīdas, bet kopumā tiem ir liela nozīme telpas estētikas, stila un noskaņas veidošanā. Ja meklējat kvalitatīvu paklāju sava bērna istabai un vēlaties izvēlēties no plašā klāsta, mūsu sortiments Jūs patīkami pārsteigs un nešaubāmies, ka šeit atradīsiet paklāju, kas iekaros Jūsu sirdis.

Droši vien visi piekritīsiet, ka bērnu istabas paklāji galvenokārt izceļas ar krāsām, spilgtumu un rotaļīgiem rakstiem vai attēliem. Tajos "apmetas" kaķi, lāči, lauvas, zebras, ziloņi un citi dzīvnieki, kā arī sirsniņas, zvaigznes, punktiņi, paklāji var atdarināt ielas, futbola laukumus u.c., kas dod bērniem vēl vairāk iespēju dažādot spēles!

Bērnu paklāji parasti ir ļoti mīksti, maigi un salīdzinoši izturīgi, lai, radot mājīgumu, izturētu arī biežu staigāšanu un berzēšanos – galu galā īpaši mazākiem bērniem patīk spēlēties, sēžot uz omulīga paklāja.

 • Dod siltumu, kas ir ļoti aktuāli, kad grīda telpā ir vēsa.
 • Nodrošina lielu komfortu, staigājot basām kājām.
 • Piešķir telpai estētiku un šarmu, palīdz izveidot vēlamo stilu.
 • Kļūst par mīkstu rotaļu laukumu mazajiem.
 • Aizsargā grīdas segumu no bojājumiem, ko rada staigulīši, spēļu automašīnas riteņi utt.

Tiesa, bērnu paklāji ir pieprasīti ne tikai bērnu istabām un mājām, bet arī bērnudārziem!

Vecāki parasti vēlas vislabākās, kvalitatīvākās un skaistākās lietas bērna istabai. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka arī paklāja izvēle prasa lielu uzmanību. Tāpēc mēs piedāvājam galvenos aspektus, lai atvieglotu atlases procesu, īpaši tiem, kas plāno iepirkties tiešsaistē.

Kāds materiāls? Daudzi vecāki priekšroku dod kokvilnas un vilnas paklājiem to dabiskuma un piemērotības dēļ alerģiskiem bērniem. Tomēr labākais risinājums bērnu istabai ir polipropilēna paklāji, jo tie izskatās ļoti jauki, tiem ir lieliska pretestība, turklāt tie ir praktiski un ļoti viegli kopjami. Un pēdējais kritērijs ir īpaši būtisks, ja runa ir par bērnu istabām.

Krāsas un raksti. Šīs lietas ir jāapvieno ar telpas vispārējo krāsu paleti. Kādas krāsas dominē telpu apdarē un mēbelēs? Ja jau ir vairākas krāsas, izvēlies pieticīgāku paklāju, ja dominē vienkrāsaina palete, izteiksmīgs, krāsains paklājs būs ideāls risinājums. Arī tekstilizstrādājumi pasteļtoņos, maigos, klusinātos toņos, apdrukāti ar omulīgām, mīļām bildēm, bērnistabā vienmēr izskatās ļoti estētiski.

Izmērs. Principā šeit nav noteikumu, tāpēc izlemiet, vai vēlaties paklāju gandrīz visai telpai vai noteiktai zonai: atpūtai, spēlēm vai kaut kam citam.

Manspaklajs.lv interneta veikalā jūs gaida iespaidīga bērnu paklāju izvēle!

 • Mēs savā sortimentā iekļaujam tikai labāko ražotāju paklājus, tāpēc bērnu istabu paklāju kategorijā atradīsi Hanse Home, Zala Living un citu lielisku zīmolu preces.
 • Lai gan mūsu bērnu paklāju piedāvājumā ir arī apaļie paklāji, lielākā daļa šīs kategorijas preču ir taisnstūrveida izstrādājumi.
 • Paklāji ar sirsniņām, zvaigznēm, punktiem, burtiem, enkuriem un citiem attēliem. Bet lielākā daļa ir bērnu paklāji ar dzīvniekiem – tajos redzamas lamas, lāči, zaķi, ziloņi, kaķi, putni, pandas, vaļi un daudzi citi.
 • Plašs paklāju klāsts zēnu un meiteņu istabām.
 • Kādas krāsas ir aktuālas? Šajā interneta veikalā Jums būs iespēja izvēlēties no ārkārtīgi plašā bērnu istabu paklāju krāsu klāsta: krēmkrāsas, zilas, pelēkas, sarkanas, rozā, brūnas un daudzas citas.
 • Izvēlieties paklājus no poliamīda un polipropilēna, kam raksturīga apskaužama nodilumizturība, viegli kopjami, mīksti un mājīgi.
 • Ļoti laba izmēru izvēle, tāpēc noteikti atradīsiet tādu, kas būs ideāli piemērots Jūsu bērna istabai. Izmēru izvēle: 140x200, 160x220, 200x300, 90x200 cm un daudzi citi.
 • Visi Beļģijas paklāji šajā kategorijā atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām.

Tiem, kuri vēlas iegādāties paklāju bērnu istabai, ir jāielūkojas mūsu interneta veikalā, kas ir pilns ar krāsainiem un kvalitatīviem paklājiem. Jūs atradīsiet visu produktu aprakstus un cenas. Nereti šīs kategorijas precēm tiek piemērota akcija, kas dod iespēju maksāt vēl lētāk. Jāpiemin arī ļoti ērtā preču filtrēšanas sistēma, kas veicina meklēšanas un iegādes procesa ātrumu. Turklāt mēs piegādājam pasūtījumus visā Latvijā bezmaksas.