Filter

Guļamistaba ir privāta mājas telpa, to neredz viesi, tā netiek rādīta kā reprezentatīva telpa (piemēram, kas ir viesistaba), bet arī šeit tiecamies radīt estētiku, komfortu, skaistumu. Galu galā tas viss ir pašu personīgajam komfortam. Un paklājs guļamistabā var būtiski mainīt telpu. Tāpēc eksperimentējiet, ļaujiet romantismam izplatīties ar pasteļtoņiem, ziedu šarmu vai bagātīgu krāsu smalkumu, ģeometrisku rakstu modernismu guļamistabas telpā. Mūsu sortimentā atradīsiet ļoti plašu guļamistabas paklāju izvēli.

No kāda materiāla ir izgatavots paklājs? Jūs varat izvēlēties dabisko šķiedru vai sintētisko. Abi veidi ir lieliski - modernas augstas kvalitātes sintētiskās šķiedras neatpaliek no vilnas un kokvilnas . Un nedomājiet, ka sintētika būs raupja, nepatīkama stāvēt uz basām kājām – jebkurā gadījumā labs sintētiskās šķiedras paklājs būs ideāls pamats basām kājām, no rīta izkāpjot no gultas. Turklāt sintētiskos paklājus ir ļoti viegli kopt!

Krāsas, raksti un citas dizaina iezīmes. Saskaņojiet paklāju guļamistabā ar krāsām guļamistabā. Paklājs izskatās skaisti ja ir pieskaņots istabas sienu apdarei vai aksesuāriem: gultas pārklājam, aizkariem, citiem tekstilizstrādājumiem šajā telpā.

Izvēloties paklāju, ne mazāk svarīgs ir tā izmērs. Izlemiet, vai vēlaties izklāt lielu paklāju gandrīz pa visu telpu vai izmantot mazāku paklāju komplektu, kas atrodas abās gultas pusēs.

Mūsu interneta veikalā piedāvājam iegādāties guļamistabas paklāju komplektus, kas sastāv no trim paklājiem: viens no tiem ir lielāks un divi mazāki.

  • Var iegādāties arī aitādas formas, īpaši mīkstus paklājus, kas guļamistabā izskatīsies vienkārši pasakaini!
  • Šīs kategorijas paklāji ir taisnstūrveida formā.
  • Vienkrāsaini guļamistabas paklāji lieliski iederēsies jebkurā interjerā: romantiskam izvēlieties burvīgas pasteļkrāsas, klasikai piestāvēs palete no gaišiem līdz piesātinātiem toņiem, modernai guļamistabai lieliski iederēsies paklājs neitrālā vai, gluži otrādi, spilgtākās krāsās.
  • Mūsu sortimentā izvēlieties augstas kvalitātes akrila, poliestera un polipropilēna paklājus par ļoti izdevīgu cenu. Visi paklāji ir izcilas kvalitātes, izturīgi, ilgu laiku nezaudē savu reprezentablo izskatu un ir ārkārtīgi viegli tīrāmi!
  • Milzīga izmēru izvēle ļaus atrast piemērotāko katrai mājai.
  • Guļamistabas ir dažādas, tāpēc daži meklē lielus paklājus, bet citi mazām telpām. Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet lielisku guļamistabas paklāju izvēli pēc izmēra.

Ja vēlaties iegādāties skaistu, izturīgu un lētu paklāju guļamistabai, iesakām izvēlēties Manspaklajs.lv veikalu - šeit jūs atradīsiet daudz kvalitatīvu paklāju ar izcilām īpašībām. Ērta preču filtrēšanas sistēma padarīs meklēšanu ātru un precīzu. Apraksti tiek sniegti kopā ar preci, norādīta precīza cena. Jūs redzēsiet, vai izvēlētais paklājs ir pārdošanā. Mums ir svarīga klientu apmierinātība un komforts, tāpēc jums nav jāuztraucas par preces saņemšanu – tiešsaistē iegādātos paklājus piegādājam visā Latvijā bezmaksas.