Filter

Katrs no mums vēlas savu māju padarīt pēc iespējas mājīgāku. Rezultātā mēs meklējam jaunas interjera detaļas un cenšamies personalizēt telpu. Paklāji ar garu plūksnu ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas mainīt savas mājas garlaicīgo atmosfēru stilīgā un mājīgā.

Ja uzskatāt, ka jūsu mājoklim trūkst interjera detaļu, kas piešķir telpai pilnīgumu, ir estētiska un unikāla – izvēlieties paklājus ar garu plūksnu. Šāda veida paklājs izskatās lieliski, jo garās plūksnas ir mīkstas un maigas un uz šādiem paklājiem ir ārkārtīgi patīkami sēdēt.

Domājot par to, kurā telpā būtu vislabāk izbaudīt šādu paklāju, apsveriet savas prioritātes.Paklāji ar garu plūksnu guļamistabā sniedz komforta sajūtu, no rīta izkāpjot no gultas uz siltas un kājām patīkamas virsmas. Tie ir ļoti populāri arī dzīvojamās istabās, taču vietās, kur cilvēki daudz staigā, jums par to būs vairāk jārūpējas,kā piemēram biežāk jāsūc putekļi. Šāds paklājs ir lielisks risinājums mājīguma radīšanai bērnu istabā. Jūsu mazie izbaudīs paklāja pūkainību, turklāt ievērojami samazināsies iespēja spēlējoties gūt traumas.

Interneta veikala manspaklajs.lv sortimentā ir pieejama liela kvalitatīvu un stilīgu paklāju ar garo plūksnu izvēle. Mums ir svarīgi, lai no tik plašā klāsta pircējs varētu izvēlēties sev piemērotāko un pieejamāko variantu, tāpēc sniedzam nelielu informāciju par pārdodamo paklāju īpašībām.

  • Viens no pircēja svarīgākajiem kritērijiem ir cena. Pie mums jūs atradīsiet daudzus produktus, kas būs piemēroti gan mazākam, gan lielākam budžetam. Protams, attiecīgi atšķiras paklāju izmēri un materiāli, no kuriem tie izgatavoti. Ir vērts atzīmēt, ka jūs varat atrast paklājus ar garu plūksnu ar atlaidi.
  • Ja baidāties, ka neatradīsiet īsto paklāja toni, lai radītu sev vēlamo stilu interjerā, neuztraucieties! Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet plašu paklāju klāstu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Šajā paklāju kategorijā dominē krēmkrāsas toņi, taču, ja jūsu vēlmju saraksta augšgalā ir liels vienkārši balts vai pelēks garu plūksnu paklājs. Jūs noteikti atradīsit daudz iespēju, no kurām izvēlēties. Lai gan pārsvarā dominē neitrālu un pasteļtoņu krāsu izvēle, tie, kuri meklē autentiskus paklājus košās krāsās, nebūs vīlušies un atradīs sev piemērotāko produktu.
  • Ir divas galvenās garo plūksnu paklāju formas: jūsu iepirkumu grozā var atrast taisnstūrveida un apaļos paklājus.
  • Tiem, kas klīst pa interneta plašumiem un meklē konkrēta stila paklājus, iesakām iegādāties pie mums! Skandināvu, Boho, Vintage, Patchwork un abstrakti paklaji ar garām plūksnām ir viegli atrodami mūsu klāstā. Ja meklē raibu vai ģeometriski rakstainu izstrādājumu, manspaklajs.lv ir lieliska vieta, kur meklēt.
  • Sortimentā ir tādi zīmoli kā Elle Decoration, Flair Rugs, Mint Rugs un MK Selected.
  • Lielāko daļu no sortimenta šajā kategorijā veido paklāji no beļģijas, taču veikalā ir arī paklāji no ķīnas un turcijas.
  • Cilvēkiem, kuri vēlas dabiskumu, noteikti patiks džutas paklāji, savukārt paklāji no akrila, poliestera vai polipropilēna pārsteigs ar savu maigumu un mājīgumu.
  • Izvēloties izmērus šāda veida paklājiem, lielākā daļa paklāju ir 80×150, 160×230, 140×200 cm, un 60×90 cm taisnstūra un 120 cm diametra apaļie paklāji ar garām plūksnām, kas izskatās patiešām unikāli.

Nevari izlemt, kur pirkt jaunu paklāju atmaksājas visvairāk? Interneta veikalā manspaklajs.lv Jūs sagaida daudzas priekšrocības - preču pasūtīšana internetā ir ārkārtīgi vienkārša, tā neaizņem daudz laika, turklāt precēm šeit ir lieliskas cenas un kvalitātes attiecība. Pats galvenais, ka izvēlētais paklājs piešķirs mājoklim mājīgumu un patīkami pārsteigs ar savu daudzpusību. Šeit internetā iegādātās preces pienāk ātri un par tām nav jāuztraucas, jo piegādājam visā Latvijā.