Filter

Paklāju funkcija interjerā ir krasi mainījusies. Agrāk tiem bija praktiska funkcija, un paklāju mērķis bija slēpt grīdas defektus - nelīdzenumus, krāsas berzes, bojātas koka vai citas grīdas virsmas. Un mūsdienās paklāju funkciju klāsts ir paplašinājies un līdzās praktiskiem aspektiem tie spēlē arī estētiku un mājīgumu radošu akcentu lomu. Paklājs var neticami mainīt visas telpas noskaņu, krāsu gammu un stilu: izvēlieties puķainu un telpa piepildīsies ar sapņainu, romantisku noskaņu, izvēlieties tādu, kas apdrukāts ar ģeometriskām formām – telpa iegūs modernas telpas iezīmes, un jūs izbaudīsiet patiesi gaišu, oriģinālu boho stilu.

Mūsdienās ļoti populāri ir "Used look" paklāji, tie izskatās ārkārtīgi ekskluzīvi, oriģināli, pilni ar sava veida šarmu. Ar gudru risinājumu palīdzību jūs varat pielāgot "Used look" paklāju gandrīz ikvienam interjeram!

Jau pats paklāja veida nosaukums norāda, kas padara tos unikālus. Šie paklāji piesaista uzmanību ar novecošanas efektu, kas tiek nodots tik augstā kvalitātē, ka rada ilūziju, it kā paklājs būtu nodzīvojis jau vairākus  desmitus gadu. Tas ir vizuāls efekts, un kvalitātes ziņā šie tekstilizstrādājumi ir neticami izturīgi, kvalitatīvi un praktiski.

"Used look" paklāji bija un ir "uz viļņa", tie stingri notur savas pozīcijas kā vieni no populārākajiem un nemaz negrasās pamest populārākās rindas. Kas veicina šo popularitāti? Pirmkārt, tas ir paklāju ekskluzīvais, burvīgais un smalki elegantais izskats. Brīnišķīgi izskatās arī maigas "berzes", kas sniedz neaprakstāmu maiguma efektu. Šāda veida paklājos parasti ir viena krāsu palete, nelielas krāsu pārejas, spilgtākus un lielākus kontrastus mēs redzam retāk. Tas nozīmē, ka "Used look" paklāji ir universāli – tos var viegli pielāgot gandrīz jebkura stila telpām: tie viegli atradīs vietu vintage, Provansas, retro stila mājoklī, tie iederēsies arī klasiskā, tradicionālā interjerā, izskatīties solīdi greznuma pilnā interjerā, maiguma iespaidu vēl vairāk pastiprinās piekrastes stila interjers, lieliski izskatīsies minimālistiskā, industriālā, modernā vai citā.

"Used look"  var būt dažādu stilu paklāji: moderni, klasiski, ziedu rakstu un citi.

Gan izvēloties paklāju jebkurā tirdzniecības vietā, gan internetā, ir jāņem vērā noteikti aspekti un jāatbild uz dažiem jautājumiem, kas palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu.

Iespējams, pirmais jautājums, uz kuru jums jāatbild, ir tas, kāds auduma paklājs jūs interesē. Vai tai jābūt dabīgai vai sintētiskai šķiedrai? Nav noslēpums, ka abiem variantiem ir savi plusi, varbūt kādi negatīvi aspekti, taču jebkurš no tiem būs labs, īpaši, ja paklāju ražotājs ir uzticams un garantē augstu kvalitāti.

Nākamais jautājums - kādām krāsām un rakstiem vajadzētu dominēt? Ir lietderīgi krāsu saskaņot ar vispārējo krāsu gammu telpā. Šajā kontekstā "Used look" paklājs var vai nu harmoniski iekļauties telpā, vai kļūt par ekskluzīvu, drosmīgu, oriģinālu akcentu. Tiesa, "Used look" paklāju krāsu palete parasti ir maigāka, tāpēc var neizdoties izveidot īpaši spilgtus kontrastus, taču var spēlēties ar rakstiem, krāsu pārejām utt. Izvēloties krāsas un rakstus, jāņem vērā telpas apdare. Ja telpā ir raibas, puķainas, rakstainas tapetes, labāk izvēlēties vienkrāsainu paklāju. Un, ja dominē vienkrāsainas sienas, aizkari un mēbeles, labi derēs rakstains paklājs, kurā apvienotas vairākas krāsas.

Nevajadzētu nenovērtēt arī paklāja izmēru - tas ir ne mazāk svarīgi, jo nepareiza izmēra paklājs var patiešām sabojāt visas telpas izskatu. Tātad, izvēloties viesistabas paklāju, parasti tiek ieteikts ievērot noteikumu, ka mīksto mēbeļu priekšējām kājām ir jāatrodas uz paklāja, bet aizmugurējām kājām nevajadzētu būt. Guļamistabas zonā nepieciešams paklājs, kas no abām pusēm pietiekami izvirzīts no gultas apakšas - tas ir svarīgi arī komfortam, lai no rītiem būtu patīkami piecelties no gultas. Ēdamistabas paklājam jābūt izklātam tā, lai tad, kad ar krēslu attālinās no galda, visas kājas atrastos uz paklāja - tas ir svarīgi komforta nodrošināšanai, lai krēsla kājas neķertos pie galda malas uz paklāja, kad atvelk krēslu. Tie ir tikai daži noteikumi, taču mūsdienu interjerā tie bieži tiek pārveidoti vai pat drosmīgi pārkāpti.

Manspaklajs.lv interneta veikalā ir liela "Used look" paklāju izvēle.

  • Kvalitāte ir cieši saistīta ar pašu ražotāju, tāpēc savā sortimentā iekļaujam tikai paklāju nozarē atzītu un augstu novērtētu zīmolu "Used look" paklājus.
  • Šajā preču kategorijā pārsvarā atradīsiet taisnstūrveida paklājus.
  • Plašs "Used Look" paklāju klāsts pēc raksta - izvēlieties ziedu apdrukas, augu motīvus, klasiskus vai oriģinālus ornamentus.
  • Krāsā galvenokārt ir gaiši, mierīgi, maigi toņi – šo efektu vēl vairāk pastiprina novecošanas tehnoloģija. Tomēr krāsu palete paliek plaša: no gaišiem pasteļtoņiem līdz bagātīgākiem toņiem.
  • Jūsu uzmanību gaida ļoti izturīgi, skaisti, stilīgi un kvalitatīvi "Used Look" paklāji no dabīgām vai sintētiskām šķiedrām: kokvilnas, poliestera, polipropilēna vai citiem.
  • Mums ir ļoti liela izmēru izvēle: 140x200, 160x220, 80x150, 120x170, 200x290 cm un daudzi citi.
  • Visi "Used look" paklāji atbilst augstām kvalitātes prasībām.

Ja meklējat unikālu, burvīgu izskatu un tajā pašā laikā kvalitatīvu un izturīgu paklāju savai mājai, tad mūsu "Used Look"  stila paklāji lieliski atbildīs Jūsu vēlmēm. Mūsu interneta veikalā aicinām izvēlēties no plašā klāsta. Gan izvēle, gan pirkšana būs ļoti ērta, jo visas preces ir aprakstītas, norādītas to īpašības un cena. Jūs varat filtrēt sortimentu pēc sev aktuāliem kritērijiem. Tāpat paklājus bieži vien ir iespējams iegādāties lētāk, ja precei tiek piemērota akcija.

Šeit ir ne tikai ērti iepirkties - mēs arī nodrošināsim jūsu pirkuma piegādi - mēs piegādājam  visā Latvijā bezmasas.