Filter

Paklājs virtuvē noteikti nav katrā mājā. Šis dizaina risinājums ir vairāk piemērots individuālajām mājām, kurās virtuves ir ļoti plašas vai savienotas ar ēdamistabas zonu. Lai gan dažreiz kompaktā dzīvokļa virtuvē tiek novietots paklājs, bieži vien, lai atdalītu ēdiena gatavošanas un ēšanas zonas. Mūsu sortimentā jūs atradīsiet lielisku paklāju izvēli virtuves telpai: no maziem līdz lieliem, no vienkrāsainiem līdz apdrukātiem ar dažādiem rakstiem. Kvalitatīvi paklāji no Manspaklajs.lv interneta veikala lieliski papildinās jebkura stila virtuves interjeru.

Virtuve ir mājas zona, kur parasti ļoti bieži staigā, gatavo ēst un bieži ēd. Tieši šajā telpā ģimene bieži pulcējas pie brokastu, pusdienu un vakariņu galda. Ja mājā ir mājdzīvnieki, tie neapšaubāmi ļoti bieži atrodas virtuvē. Ne tikai tas, ka šajā telpā ir tvaiks, šķidrumi un pārtikas atliekas krīt uz grīdas, dažreiz no plīts pil tauki utt. Var redzēt, ka paklājiem virtuvē ir "jāiztur" daudz, tāpēc likumsakarīgi, ka tiem jābūt izturīgiem, stipriem, noturīgiem pret netīrumiem, kā arī neapšaubāmi stilīgiem.

Paklājs virtuvē veic virkni funkciju - sniedz mājīgumu, aizsargā grīdas segumu, atdala funkcionālās zonas, kļūst par stila detaļu utt. Ļoti populāra izvēle ir paklāju celiņi, kas tiek ieklāti blakus virtuves darba virsmai. Tie nodrošina komfortu, gatavojot ēdienu, arī pasargā grīdu no krītošiem instrumentiem, traukiem. Taču paklājs šeit noteikti cietīs no taukiem vai citiem netīrumiem, tāpēc tam jābūt izturīgam un viegli tīrāmam.

Ja gatavojaties likt virtuves paklāju zem pusdienu galda, izvēlieties tā formu atbilstoši galdam: ja galds ir apaļš, izvēlieties arī apaļu paklāju. Tāpat virtuves paklājus vajadzētu apvienot ar telpas interjeru atbilstoši krāsai un veidojamajam stilam. Skaists paklājs var harmoniski iekļauties veselumā, un izvēlētais spilgtais, oriģinālais kļūs par ekskluzīvu virtuves akcentu.

Lai kādu aksesuāru mājoklim izvēlētos, viens no svarīgākajiem kritērijiem ir krāsa. Paklājs, kas neatbilst vispārējai krāsai, noteikti izjauks visu telpas vizuālo tēlu. Mūsu sortimentā virtuvei izvēlieties dzeltenus, pelēkus, zilus, oranžus, sarkanus, zaļus un citu krāsu paklājus. Ir arī pieejami  vienkrāsaini un raibi.

  • Mūsu interneta veikalā piedāvājam virtuves paklājus taisnstūra formas.
  • Raksti... Tie spēj darīt brīnumus. Mēs esam priecīgi piedāvāt plašu klāstu šim kritērijam. Vintage stila paklāji lieliski iederēsies vintage, lauku stila virtuvē. Ar ģeometriskiem rakstiem apdrukāti paklāji noteikti atradīs vietu modernā, mūsdienīgā virtuvē, u.c. Un šeit ir paklāji ar virtuves tēmu attēliem, kas lieliski iederēsies gandrīz jebkurā virtuves telpā.
  • Ražošanai izmanto polipropilēnu vai poliamīdu. Sintētiskās šķiedras ir ļoti labas kvalitātes un noteikti atstās labu iespaidu. No šiem materiāliem izgatavotie paklāji virtuvei ir ļoti spēcīgi, izturīgi un ilgmūžīgi. Lieliski ir tas, ka tie ir minimāli uzņēmīgi pret netīrumiem, un vēl labāk ir tas, ka tos ir ļoti viegli tīrīt, tāpēc virtuvē būs viegli nodrošināt kārtību un tīrību.
  • Izmēru izvēle: 100x140, 45x140, 50x150, 67x180 cm utt.
  • Visi virtuves paklāji ir kvalitatīvi, izturīgi un skaisti.

Ja vēlies iegādāties paklāju virtuvei un meklē lielisku cenas un kvalitātes attiecību, tad uz priekšu – mūsu piedāvājumā Tev būs plašas izvēles iespējas. Visas preces ar fotogrāfijām, aprakstiem, precīzām cenām un akcijām, ja tādas ir. Preču filtrēšanas sistēma ir ļoti ērta un ātra. Izvēlēties un pirkt nekad nav bijis tik vienkārši! Un tas vēl nav viss – internetā iegādātos paklājus piegādājam visā Latvijā bezmaksas.