Filter

Katrā mājā ir tāda telpa, kur bieži krustojas mājinieku ceļi, kur nemitīgi klīst mājdzīvnieks, ja tāds ir, kur katru rītu smaržo tēja un jūtams kafijas aromāts, kur tiek gatavotas sātīgas pusdienas un vakariņas, kur kopā pie galda tiek aicināta ģimene un draugi. Jā, tā ir virtuve! Paklājam jābūt ērtam, funkcionālam, bet arī stilīgam. Viens akcents, paklājs, var palīdzēt jums viegli žonglēt ar šīs telpas stilu un komfortu. Virtuvē paklājs nodrošinās mājīgumu, estētiku, kā arī drošu grīdas segumu un garantēs mazāku iespēju saplīst traukiem, tiem nokrītot uz zemes. Mūsu sortimentā atradīsiet lielisku virtuves paklāju izvēli!

Virtuvē paklājs tiks mīdīts bieži, tas noteikti cietīs no mitruma, tvaikiem, taukiem un pārtikas atliekām. Jūs nevarat izvairīties no tā, ja jūs gatavojat un ēdat šeit. Tāpēc, izvēloties virtuves paklāju, ir ļoti svarīgi piešķirt prioritāti materiālam. Lielisks risinājums būtu polipropilēna vai poliamīda paklājs. Tam būs raksturīga augsta pretestība un ļoti viegla tīrīšana.

Tāpat kā izvēloties citus paklājus mājoklim, jāņem vērā krāsas – kombinē tās ar virtuves apdari vai aizkariem, citiem aksesuāriem. Lai iegūtu oriģinālāku interjeru, izvēlieties rakstainu paklāju.

Dzelteni, zili, sarkani, zaļi, rozā, brūni un citu krāsu paklāji virtuvei. Izvēlieties vienkāršu vai raibu. Pēdējais būs lielisks variants, ja apdare, mēbeles, aizkari virtuvē ir vienkrāsaini. Šajā gadījumā paklājs kļūs par ekskluzīvu akcentu.

  • Virtuves paklāji ir taisnstūra formas.
  • Mums ir plašs stilu klāsts, no kuriem izvēlēties, tāpēc neatkarīgi no tā, ko jūs veidojat savā virtuvē, mūsu piedāvājumā atradīsiet sev piemērotu. Paklāji ar rakstiem, attēliem, ģeometriskiem rakstiem vai ziediem, kā arī vintage stils, kas patīk daudziem un citi gaida jūsu patiku.
  • Virtuves paklāji no poliamīda vai polipropilēna. Tas ir ļoti labs risinājums šai telpai. Paklāji būs izturīgi, noturīgi pret netīrumiem un ļoti viegli tīrāmi.
  • Izmēru dažādība: 100x140, 45x140, 67x180 cm utt.

Ja vēlaties iegādāties stilīgu un izcilas kvalitātes paklāju par pievilcīgu cenu, tad mūsu sortimentā jūs atradīsiet daudz piedāvājumu, kas atbilst šiem kritērijiem. Filtrējiet produktus, izvēlieties piemērotākos un nesatraucieties par to saņemšanu - tiešsaistē iegādātos paklājus piegādājam visā Latvijā bezmaksas. Piedāvājam ikvienam no jums ļoti labas cenas un iespēju maksāt vēl lētāk, kad virtuves paklājiem ir piemērota akcija.