Vislabāk pie ārdurvīm novietot paklāju, kas pēc iespējas vairāk pasargās no netīrumu iekļūšanas iekšā un vienlaikus būs pievilcīgs, krāsains un palīdzēs uzturēt mājokli tīru. Kāds paklājs tas varētu būt? Neuztraucieties ilgi un steidzieties iegādāties kokvilnas paklāju. Tas jums būs vislabvēlīgākais.

Par ko var uzslavēt kokvilnas paklājiņu?

Kokvilnas paklāji pievelk visu, kas tiem pagadās: netīrumus, pūkas, tāpēc tie ir vislabāk piemēroti gaiteņiem vai ārdurvīm, jo ​​to materiāla īpašības padara tos par lielisku līdzekli iekštelpu sausuma uzturēšanai. Turklāt kokvilnas paklāji uzsūc vairākas reizes vairāk šķidruma par savu svaru, tāpēc arī mitrā laikā tie ļauj uzturēt māju tīru. Tie lieliski uzsūc arī taukus un kvēpus, tāpēc ir piemēroti izmantošanai arī ražošanas telpās.

Kur vēl var izmantot kokvilnas paklājus?

Šie paklāji ir lieliski piemēroti lietošanai ne tikai privātmājās, bet arī dažādu iestāžu gaiteņos. Piemēram, ārstniecības iestāžu reģistratūrā, uzņemšanas nodaļās, dažādu pakalpojumu sniegšanas iestāžu publiskajās ģērbtuvēs u.c. Tie ir nepieciešami vietās, kur cilvēki visvairāk apmeklē, kur ir vislielākais grīdas nolietojums un netīrumu uzkrāšanās. Pareizi izvēlēti paklāji aiztur pat četras piektdaļas telpās ievesto netīrumu.

Ko darīt ar netīriem kokvilnas paklājiem?

Saprotams, ka jau netīrie, netīrumu pilnie paklāji ik pa laikam jānomaina pret tīriem. Netīrie paklāji tiek ne tikai nokratīti no smiltīm un augsnes nosēdumiem, bet arī nepieciešamības gadījumā nomazgāti. Tāpēc, pērkot kokvilnas paklājus, ir vērts iegādāties vairāk nekā vienu un nevis divus. Jo vairāk to jums būs, jo vieglāk būs uzturēt mājīgu un tīru vidi iekštelpās.

Filter