Pelēkā krāsa interjerā ir kļuvusi par mūsdienīguma simbolu. Tā ne tikai piešķir mierīguma un estētikas sajūtu, bet bieži tiek izvēlēta kā fona krāsa, kas izceļ interjera krāsainās detaļas, piešķirot tam dzīvību. Pelēkā krāsa lieliski sader ar visām pārējām. Klasiskā kombinācija ir melna, balta, pelēka, bet improvizācijas cienītājiem šīs krāsas lieliski saderēs kopā ar spilgtiem interjera aksesuāriem, koka virsmām, bet greznuma sajūtu sniegs velūra tekstilizstrādājumi un spīdīgi metāla elementi.

Ļoti populāra pircēju izvēle ir liels tumši pelēks (grafīta, antracīta) vai gaiši pelēks paklājs ar garām plūksnām. Tā ir ārkārtīgi praktiska interjera detaļa – tā nodrošina mājīgumu, izolē skaņu, ir mīksta un patīkama taustei, un netīrumi ir gandrīz neredzami. Pašlaik pelēkie paklāji ir nr.1 iepērkoties tiešsaistē, un to klāsts ir ārkārtīgi plašs. Neatkarīgi no tā, vai tas ir taisnstūrveida vai apaļš paklājs, pelēkie toņi ir droša izvēle!

Manspaklajs.lv mājaslapā Jūs atradīsiet vairāk nekā 700 iespējas. Mūsu mērķis ir pastāvīgi paplašināt sortimentu un piedāvāt Jums paklājus par labāko cenu. Nebaidieties jautāt, mūsu komanda ar prieku atbildēs uz jūsu jautājumiem, lai padarītu paklāju iegādi tiešsaistē ārkārtīgi vienkāršu!

Filter