Melnā krāsa interjerā pēdējos gados guvusi popularitāti – cilvēki ne tikai meklē melnas akcentu detaļas, bet arī drosmīgi izvēlas tumšas tapetes vai krāso sienas. Melni paklāji nav izņēmums. Šādas tendences liecina par vēlmi izcelties, eksperimentēt, uzsvērt unikalitāti. Melni paklāji radīs harmonisku tēlu kopā ar koka virsmām, košu krāsu akcentu detaļām, piemēram – melns apaļš paklājs lieliski uzsvērs kafijas galdiņu ar koka virsmu, bet lielais garš pāļu paklājs izcels mīkstas mēbeles vai košus spilvenus uz to. Mūžīga interjera klasika – melnbaltās krāsu kombinācijas.

Kontrastējošu krāsu paklāji ar ģeometriskiem rakstiem šobrīd ir ārkārtīgi populāri, un daudzus no tiem atradīsiet mūsu interneta veikalā Manspaklajs.lv. Tāpat plakanu polipropilēna (āra) paklājus var izmantot kā vannas istabas paklājus, jo tie nebaidās no mitruma. Nebaidieties eksperimentēt!

Mēs pastāvīgi papildinām sortimentu un cenšamies jums piedāvāt paklājus par vislabāko cenu, un mūsu komanda ar prieku atbildēs uz jūsu jautājumiem un ieteiks jums padarīt paklāju iegādi tiešsaistē ārkārtīgi vienkāršu!

Filter