Brūnie toņi ir dabiskuma simbols, kas daudziem asociējas ar kafiju, šokolādi, karameli, ādu, izstaro optimismu, noturību, stabilitāti. Lai gan brūns tiek uzskatīts par diezgan vecmodīgu, tas ar uzviju atgriežas mūsdienu interjeros. Dažādas krāsas lieliski sader ar brūno krāsu, un tajā ir iekļauti daudzi dizaineru iecienīti toņi. Visbiežāk brūnā krāsa interjerā tiek ieviesta ar grīdas un sienu apdari – koku vai flīzēm.

Izvēloties brūnu paklāju savai mājai, ir jāpievērš uzmanība telpas platībai – tumši brūns paklājs ir lieliski piemērots lielai telpai, savukārt mazākā telpā jāizvēlas gaišāki toņi, kas vizuāli palielina telpu. (gaiši brūns, brūngans (taupe)). Ir vērts atzīmēt, ka brūnie paklāji ir praktiski, tie viegli noslēpj netīrumus un dubļus no apaviem, tāpēc brūns durvju paklājiņš vai paklāja celiņš ir lieliska izvēle gaitenī!

Interneta veikalā manspaklajs.lv atradīsiet daudz paklāju un paklāju celiņu brūnos toņos, ja Jums ir grūti izlemt, nebaidieties jautāt, mūsu komanda ar prieku atbildēs uz Jūsu jautājumiem, lai padarītu paklāju iegādi tiešsaistē ārkārtīgi viegli! Mēs pastāvīgi paplašinām savu klāstu un cenšamies piedāvāt jums paklājus par labāko cenu.

Filter