Sadzīvē ļoti populāri ir maza izmēra paklāji (90×150 cm), kas vispiemērotākie ir novietošanai pie ārdurvīm, gaitenī vai bērnistabā, jo neaizņem daudz vietas.

Kas ir raksturīgs durvju paklājiņiem?
Tie ir krāsaini, tāpēc noteikti piešķirs apkārtējai videi rotaļīgumu. Lielākā daļa no tiem ir izgatavoti no poliamīda, kas ir izturīgs, ātri uzsūc ūdeni un netīrumus, vienlaikus saglabājot mīkstus pat pēc ilgstošas ​​lietošanas. Paklājiņu apakšdaļai ir neslīdošs pārklājums, tāpēc tie stingri turas pat uz slidenām grīdām vai flīzēm. Tie ir izturīgi.

Kas padara tos pievilcīgus bērnu istabā?
Tādu pašu izmēru paklāji tiek radīti arī bērnu istabām, to mērķis ir padarīt šīs telpas krāšņākas. Tā kā tie ir izgatavoti no poliestera, tie ir mīksti un maigi pieskaroties. To spilgtās krāsas rada jautru noskaņu bērniem.

Kā tos tīrīt?
Veicot tīrīšanu, pietiek to noslaucīt ar slotu vai izsūkt ar putekļu sūcēju. Šķidrumus no tiem ieteicams pēc iespējas ātrāk noslaucīt ar sausu drānu. Un, ja mēģināt noņemt traipus ar paklāju tīrītāju, vispirms izmēģiniet to nelielā laukumā, jo pastāv risks, ka ķīmiskās vielas var ietekmēt paklāja krāsu.

Kur vislabāk iegādāties?
Tiem, kam patīk iepirkties internetā, ir vērts pievērst uzmanību interneta veikalam Manspaklajs.lv, jo šeit atrast vēlamo preci ir daudz ērtāk, nekā to izvēlēties vairākos interneta veikalos. Šeit pircējiem tiek piedāvāta tikai patiesi uzticamu un pasaulē pazīstamu ražotāju produkcija. Ikviens šeit izvēlēsies sev piemērotāko preci – gan tie, kurus interesē lēti, bet kvalitatīvi un izturīgi paklāji, gan tie, kas ir apņēmības pilni vairāk investēt savā mājoklī, lai varētu izvēlēties kādu greznāku preci.

Šajā interneta veikalā pircējiem tiek garantēta neticami bagātīga dažādu izmēru, formu, krāsu un dizaina paklāju izvēle, šeit īsto preci atradīs pat izvēlīgākais pircējs. Turklāt daudzas priekšrocības garantē pievilcīgā paklāju cena šajā vietnē. Vienmēr ir dažādas akcijas, kas ļauj iegādāties vēlamo preci par zemāku cenu.

Garantēta paklāju piegāde tieši uz mājām. Paklāji tiek piegādāti pircējam tieši uz mājām, pēc viņa norādītās adreses. Kurjeri piegādā pircējam internetā iegādātos paklājus visā Latvijā.

Filter