Klasisko paklāju izmēri bieži ir 120×160. To forma un standarta izmēri ir attīstījušies gadsimtu gaitā, tāpēc arī mūsdienās populārākie ir klasisko izmēru paklāji.

 
Kurā mājas daļā vislabāk piemēroti klasiska izmēra paklāji?
Pircēji viesistabā parasti izmanto klasiskos paklājus, izvēloties tos no dabīgiem vai mākslīgiem materiāliem. Populārākie ir vilnas paklāji, kas parasti ir dekorēti ar dažādu valstu etniskiem ornamentiem. Šādu paklāju priekšrocība ir mierīgie toņi, jo vilnas krāsvielas ilgstoši saglabājas neizbalējušas, tās nebaidās no saules, ar ko sintētiskā materiāla paklāji nevar lepoties.

Klasiskie paklāji ir izgatavoti arī no dabīgā zīda, ko kokonos ieauž maģiski zīdtārpiņu kukaiņi. Tās plānie pavedieni ļauj uzsvērt zīmējumu līnijas, un to izturībai nav līdzvērtīgu piemēru. Pēc zīda audēju domām, labs gabals brīvi saglabās savu kvalitāti un krāsu pāris simtu gadu.

 
Kur vislabāk iegādāties?
Tiem, kam patīk iepirkties internetā, ir vērts pievērst uzmanību interneta veikalam Manspaklajs.lv, jo šeit atrast vēlamo preci ir daudz ērtāk, nekā to izvēlēties vairākos interneta veikalos. Šeit pircējiem tiek piedāvāta tikai patiesi uzticamu un pasaulē pazīstamu ražotāju produkcija. Ikviens šeit izvēlēsies sev piemērotāko preci – gan tie, kurus interesē lēti, bet kvalitatīvi un izturīgi paklāji, gan tie, kas ir apņēmības pilni vairāk investēt savā mājoklī, lai varētu izvēlēties kādu greznāku preci.

Šajā interneta veikalā pircējiem tiek garantēta neticami bagātīga dažādu izmēru, formu, krāsu un dizaina paklāju izvēle, šeit īsto preci atradīs pat izvēlīgākais pircējs. Turklāt daudzas priekšrocības garantē pievilcīgā paklāju cena šajā vietnē. Vienmēr ir dažādas akcijas, kas ļauj iegādāties vēlamo preci par zemāku cenu.

 
“Garantēta paklāju piegāde tieši uz mājām.
Paklāji tiek piegādāti pircējam tieši uz mājām, pēc viņa norādītās adreses. Kurjeri piegādā pircējam internetā iegādātos paklājus visā Latvijā.”

Filter