Paklāji ar izmēriem 100×150 cm ir mazi paklāji. Tie ir noderīgi ar to, ka paklāji, kas klāj gandrīz visu telpas platību, ir veselībai kaitīgāki par maziem paklājiņiem un ir vairāk pakļauti pelējumam, bet mazie ir vieglāk kopjami no netīrumiem.

Kur vislabāk būtu ieklāt mazāku paklāju?
Ja vēlaties sadalīt lielu telpu atsevišķās zonās, varat tajā ievietot divus vai trīs mazus paklājiņus. Piemēram, lai atdalītu guļamzonu no atpūtas zonas. Ja vēlaties vizuāli palielināt telpas platību, ieteicams izvēlēties gaišus paklājus ar diagonāliem rakstiem.

Kādiem jābūt paklājiem, lai dekorētu istabu?
Nelielus paklājiņus var izmantot, lai dekorētu vietu gultas, atzveltnes krēsla vai kamīna priekšā. Tiem jābūt daudzkrāsainiem un spilgtiem, un to nokrāsām jābūt spilgtām. Nelieli paklāji ļauj ērti novietot jums iecienīto krāsu akcentus. Koptēlu var salikt no vairākiem paklājiem, taču tiem jābūt viena veida.

Kur vislabāk iegādāties?
Tiem, kam patīk iepirkties internetā, ir vērts pievērst uzmanību interneta veikalam Manspaklajs.lv, jo šeit atrast vēlamo preci ir daudz ērtāk, nekā to izvēlēties vairākos interneta veikalos. Šeit pircējiem tiek piedāvāta tikai patiesi uzticamu un pasaulē pazīstamu ražotāju produkcija. Ikviens šeit izvēlēsies sev piemērotāko preci – gan tie, kurus interesē lēti, bet kvalitatīvi un izturīgi paklāji, gan tie, kas ir apņēmības pilni vairāk investēt savā mājoklī, lai varētu izvēlēties kādu greznāku preci.

Šajā interneta veikalā pircējiem tiek garantēta neticami bagātīga dažādu izmēru, formu, krāsu un dizaina paklāju izvēle, šeit īsto preci atradīs pat izvēlīgākais pircējs. Turklāt daudzas priekšrocības garantē pievilcīgā paklāju cena šajā vietnē. Vienmēr ir dažādas akcijas, kas ļauj iegādāties vēlamo preci par zemāku cenu.

“Garantēta paklāju piegāde tieši uz mājām.
Paklāji tiek piegādāti pircējam tieši uz mājām, pēc viņa norādītās adreses. Kurjeri piegādā pircējam internetā iegādātos paklājus visā Latvijā.

Filter