Lielākoties paklāji ar izmēriem 120×170 ir dekoratīvi un paredzēti, lai atdzīvinātu viesistabas vidi un piešķirtu tai rotaļīgu noskaņu. Tos izmanto telpās, kas paredzētas atpūtai.

Kā izvēlēties pareizo dekoratīvo paklāju?
Izvēloties šos paklājus, ir jāpievērš uzmanība tam, lai tie saskanētu ar kopējo telpu interjeru vai spēlētu šīs telpas spilgta akcenta lomu. Turklāt šo paklāju materiālu sastāvs ir ļoti daudzveidīgs. Tos var izgatavot no dabīgām šķiedrām – vilnas, lina vai zīda – un no sintētiskām šķiedrām. Lai gan dažādu šķiedru paklāji atšķiras pēc fizikālajām īpašībām, tie tomēr ir kvalitatīvi un izturīgi.

Kur vēl var izmantot dekoratīvos paklājus?
Dekoratīvie paklāji ir piemēroti arī virtuvei un vannas istabai, jo pilda ne tikai dekoratīvu funkciju, bet tiem ir arī praktisks ieguvums, uzsūcot ūdeni un netīrumus, lai tie nenokļūtu citās telpās. Un pašu paklāju ārpuse ir viegli tīrāma un tai ir patīkami pieskarties ar basām kājām.

Kur vislabāk iegādāties?
Tiem, kam patīk iepirkties internetā, ir vērts pievērst uzmanību interneta veikalam Manspaklajs.lv, jo šeit atrast vēlamo preci ir daudz ērtāk, nekā to izvēlēties vairākos interneta veikalos. Šeit pircējiem tiek piedāvāta tikai patiesi uzticamu un pasaulē pazīstamu ražotāju produkcija. Ikviens šeit izvēlēsies sev piemērotāko preci – gan tie, kurus interesē lēti, bet kvalitatīvi un izturīgi paklāji, gan tie, kas ir apņēmības pilni vairāk investēt savā mājoklī, lai varētu izvēlēties kādu greznāku preci.

Šajā interneta veikalā pircējiem tiek garantēta neticami bagātīga dažādu izmēru, formu, krāsu un dizaina paklāju izvēle, šeit īsto preci atradīs pat izvēlīgākais pircējs. Turklāt daudzas priekšrocības garantē pievilcīgā paklāju cena šajā vietnē. Vienmēr ir dažādas akcijas, kas ļauj iegādāties vēlamo preci par zemāku cenu.

Garantēta paklāju piegāde tieši uz mājām. Paklāji tiek piegādāti pircējam tieši uz mājām, pēc viņa norādītās adreses. Kurjeri piegādā pircējam internetā iegādātos paklājus visā Latvijā.

Filter